Direct naar hoofdmenu / zoekveld

12 januari 2011 eerste paal De Clomp!

Burgemeester Janssen slaat woensdagmiddag 12 januari 2011 samen met vertegenwoordigers van Rialto Zeist BV de eerste paal voor de bouw van de multifunctionele accommodatie in De Clomp. De openingshandeling is om 12:30 uur op de parkeerplaats tegenover Nettorama. U bent van harte welkom! Voor de kinderen is er een ballonnenwedstrijd en een verrassing.

 

Multifunctionele accommodatie

De bouw van de multifunctionele accommodatie (MFA) is de eerste stap van de volledige vernieuwing van wijk- en winkelcentrum De Clomp. De MFA wordt gerealiseerd op het huidige parkeerterrein tegenover Nettorama. In de MFA komen welzijnsvoorzieningen zoals een Wijkservicepunt, een Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) en MeanderOmnium, de lokale welzijnsorganisatie in de gemeente Zeist. Ook wordt er in de accommodatie een gezondheidscentrum, apotheek en een sporthal gerealiseerd. Daarnaast komen er 22 zorgwoningen boven de MFA. Het complex is naar verwachting in 2012 gereed.

 

 Artist Impression MFA De Clomp

Zo ziet de nieuwe multifunctionele accommodatie in De Clomp in 2012 eruit (beeld: KdV Architectuur)

 

De Clomp vernieuwt

De MFA maakt deelt uit van het nieuwe wijk- en winkelcentrum De Clomp, in het hart van de wijk Zeist-West. Het nieuwe centrum wordt gezellig en veilig. Er komen nieuwe winkels met een compleet aanbod, voldoende parkeerplaatsen en prachtige woningen in een groene omgeving. Maar ook een sociaal-cultureel centrum, sporthal, kerk, moskee, apotheek, gezondheidscentrum, wijkservicepunt en een centrum voor jeugd en gezin. In 2016 is het wijk- en winkelcentrum geheel vernieuwd. De vernieuwing gaat in samenspraak met de Planbegeleidingsgroep De Clomp.

 

Meer informatie

Bekijk hier de vooraankondiging en hier de  uitnodiging van dit evenement. Voor de kinderen is een aparte uitnodiging.

Kijk voor meer informatie over de vernieuwing van wijk- en winkelcentrum De Clomp op www.zeist.nl/declomp.


Uitgelicht


Zoeken