Zeister uitslag Tweede Kamerverkiezing 2017

De Zeister uitslag van de Tweede Kamerverkiezing in de gemeente Zeist van woensdag 15 maart 2017 is als volgt:

Zeister uitslag Tweede Kamerverkiezing Zeist
PartijUitgebrachte stemmen 2017Percentage stemmen 2017Uitgebrachte stemmen 2012Percentage stemmen 2012
VVD9.81825,24%11.25031,67%
Partij van de Arbeid (PvdA)2.2115,68%8.04822,66%
Democraten 66 (D66)5.96315,33%3.96611,17%
PVV (Partij voor de Vrijheid)3.7539,65%2.6817,55%
CDA3.7539,65%2.3876,72%
SP (Socialistische Partij)2.1545,54%2.3486,61%
GroenLinks4.49611,56%1.2303,46%
ChristenUnie1.4723,78%1.1313,18%
Partij voor de Dieren1.5934,10%8362,35%
Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)7261,87%7092,00%
50Plus8602,21%5231,47%
MenS en Spirit/Basisinkomen Partij/V-R290,07%166
(MenS)
0,47%
Piratenpartij1280,33%970,27%
Libertarische Partij (LP)40,01%100,03%
OndernemersPartij300,08%N.v.t.
VNL (VoorNederland)1110,29%N.v.t.
DENK1.0012,57%N.v.t.
Nieuwe Wegen440,11%N.v.t.
Forum voor Democratie6061,56%N.v.t.
De Burger Beweging210,05%N.v.t.
Vrijzinnige Partij150,04%N.v.t.
GeenPeil190,05%N.v.t.
Artikel 1560,14%N.v.t.
Niet Stemmers170,04%N.v.t.
Lokaal in de Kamer00%N.v.t.
Jezus Leeft120,03%N.v.t.
StemNL10%N.v.t.
Vrije Democratische Partij (VDP)00%N.v.t.
Totaal38.89335.518