Mobiliteitshub bushalte Jordanlaan
Categorieën
In opdracht van de provincie Utrecht maken we van de bushalte en fietsenstalling bij de Jordanlaan een mobiliteitshub. Dit wordt een plek waar u makkelijk kunt overstappen tussen verschillende vervoersmiddelen.
Met deze hub willen we het reizen comfortabeler maken en overstappen makkelijker. Daarom richten we het gebied tussen de bushalte en het hek van het Jordan-Montessori Lyceum opnieuw in.
Wat we doen
Het fietspad wordt verlegd, zodat achter de bushalte meer ruimte ontstaat om te verblijven. Het perron van de bushalte wordt breder voor extra comfort en de fietsenstalling krijgt een nieuwe indeling. Ook komen er zitplekken om het wachten aangenamer te maken en wordt het gebied groener ingericht voor een prettige uitstraling. Op het ontwerp ziet u (onder voorbehoud van aanpassingen) een verbeelding van de mobiliteitshub.
Wat betekent dit voor u?
- De bushalte blijft tijdens de werkzaamheden in gebruik.
- De bushalte blijft bestaan en wordt onderdeel van de hub.
- De openbare ruimte wordt veiliger, toegankelijker en aantrekkelijker.
- Tijdens de werkzaamheden kunt u tijdelijk last hebben van geluid of een aangepaste verkeerssituatie.
Planning
De werkzaamheden starten naar verwachting in mei 2026 en duren ongeveer 2 maanden. Deze planning is onder voorbehoud van wijzigingen. Aannemer Dura Vermeer voert de werkzaamheden uit.
Meer informatie
Heeft u vragen? Neem dan contact met ons op.
Provincie Utrecht
Dit project wordt mede mogelijk gemaakt door subsidie van Provincie Utrecht.
Deze projectpagina is voor het laatst bijgewerkt op 26 maart 2026.