Melding openbare ruimte en overlast

Soms is er een probleem met uw woonomgeving, want er is iets vies, kapot, beschadigd of gevaarlijk. Meld dat bij ons, want dan kunnen we er iets aan doen. Bijvoorbeeld:

  • lantaarnpaal geeft geen licht;

  • gevaarlijke, dode of omgevallen gemeenteboom;

  • overlopende straatkolk of rioolverstopping;

  • scheve stoeptegels of gat in de weg;

  • afval op straat.

Inloggen met DigiD Melding doorgeven via DigiD (Verwijst naar een externe website) Melding woonomgeving doorgeven (Verwijst naar een externe website)

Wanneer u de melding doorgeeft via uw DigiD, worden uw persoonlijke gegevens automatisch ingevuld en u kunt de status van uw melding volgen in uw Mijn Zeist omgeving. Als u geen DigiD gebruikt, kunnen we u helaas geen terugkoppeling geven op uw melding.

Overlast melden

Afhankelijk van het soort overlast kunt u bij verschillende instanties terecht om die te melden.

Buren

Als u problemen heeft met uw buren of overlast van uw, neem dan contact op met buurtbemiddeling van Meander Omnium(Verwijst naar een externe website).

Geluid

Een klacht over geluidsoverlast door een persoon kunt u doorgeven:

Een klacht over geluidsoverlast door een bedrijf of evenement kunt u telefonisch doorgeven: 

(Hang)jongeren

Overlast van (hang)jongeren kunt u doorgeven:

Kliko's

Bij problemen met het legen van kliko's moet u contact opnemen met de Reinigingsbedrijf Midden-Nederland (RMN)(Verwijst naar een externe website).

Milieu

Een milieuklacht kunt u doorgeven aan de Omgevingsdienst regio Utrecht (ODRU)(Verwijst naar een externe website). Een milieuklacht over een bedrijf kan gaan om:

  • geluidsoverlast
  • stankoverlast
  • stof
  • verontreiniging van water, bodem of lucht

Ratten

Bij overlast van ratten kunt u contact op met de Reinigingsbedrijf Midden-Nederland (RMN)(Verwijst naar een externe website).

Stank

In de meeste gevallen kunt u met uw klacht over luchtvervuiling of stankoverlast bij ons terecht.

Vragen of opmerkingen

Neem contact met ons op als u vragen of opmerkingen heeft.